Jesteś:Oferty PPP ›› Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie

Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
Tytuł zdjęciaPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
02Powiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
03zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
04zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
05zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
06zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
07Powiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
08zoomPowiększ
Tytuł zdjęcia

02

03zoom

04zoom

05zoom

06zoom

07

08zoom

Opis projektu

Centrum Obsługi Inwestora - obiekt składający się z dwóch budynków (4 i 5 kondygnacyjnego) połączonych przewiązkami i wspólnym traktem komunikacyjnym – pasażem, z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym i jedną kondygnacją magazynu podziemnego. Nowoczesny, charakterystyczny obiekt będzie dobrze przystosowany do pełnienia publicznej roli. Z myślą o inwestorze zewnętrznym w tym również zagranicznym w jednym obiekcie znajdą swoją siedzibę wydziały Urzędu Miasta Krakowa uczestniczące w procesie przygotowania inwestycji tj.: Zastępcy Prezydenta, Wydział Kształtowania Środowiska, Biuro Infrastruktury Miasta, Wydział Architektury i Urbanistyki, Wydział Skarbu Miasta, Wydział Strategii i Rozwoju, Biuro Planowania Przestrzennego, Wydział Geodezji, dodatkowo informacja ogólna, kasy, dziennik podawczy, sale obsługi klientów, serwerownia, rozdzielnia poczty, punkt ksero, posterunek Straży Miejskiej, bank, bufet z zapleczem, sale konferencyjne z zapleczem.

 

Szacunkowy koszt 227 mln złotych

Powierzchnia terenu inwestycji 19,7 tys. m²
Powierzchnia użytkowa 15,0 tys. m²


Lokalizacja

Aktualności

Wydział Inwestycji Urzędu Miasta Krakowa w imieniu Gminy Miejskiej Kraków zaprasza do wyrażenia opinii odnośnie podstawowych założeń realizacji projektu pn.: „Budowa, utrzymanie i zarządzanie obiektem Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie” planowanego w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

W postepowaniu pn. „Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga w Krakowie”, które miało doprowadzić do wyłonienia partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji przedsięwzięcia biorący udział w negocjacjach Kandydaci nie złożyli ofert. W związku z tym faktem Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, jako Podmiot Publiczny prowadzący procedurę informuje, iż postępowanie zostaje odwołane.

28 lutego br. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie wystosował zaproszenia do złożenia oferty do dwóch firm biorących udział w postępowaniu dotyczącym wyboru partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga.
 

Partnerzy

 
close
Wyloguj się