Jesteś:Oferty PPP ›› Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie

Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
Tytuł zdjęciaPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
02Powiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
03zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
04zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
05zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
06zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
07Powiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
08zoomPowiększ
Tytuł zdjęcia

02

03zoom

04zoom

05zoom

06zoom

07

08zoom

Opis projektu

Centrum Obsługi Inwestora - obiekt składający się z dwóch budynków (4 i 5 kondygnacyjnego) połączonych przewiązkami i wspólnym traktem komunikacyjnym – pasażem, z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym i jedną kondygnacją magazynu podziemnego. Nowoczesny, charakterystyczny obiekt będzie dobrze przystosowany do pełnienia publicznej roli. Z myślą o inwestorze zewnętrznym w tym również zagranicznym w jednym obiekcie znajdą swoją siedzibę wydziały Urzędu Miasta Krakowa uczestniczące w procesie przygotowania inwestycji tj.: Zastępcy Prezydenta, Wydział Kształtowania Środowiska, Biuro Infrastruktury Miasta, Wydział Architektury i Urbanistyki, Wydział Skarbu Miasta, Wydział Strategii i Rozwoju, Biuro Planowania Przestrzennego, Wydział Geodezji, dodatkowo informacja ogólna, kasy, dziennik podawczy, sale obsługi klientów, serwerownia, rozdzielnia poczty, punkt ksero, posterunek Straży Miejskiej, bank, bufet z zapleczem, sale konferencyjne z zapleczem.

 

Szacunkowy koszt 227 mln złotych

Powierzchnia terenu inwestycji 19,7 tys. m²
Powierzchnia użytkowa 15,0 tys. m²


Lokalizacja

Aktualności

W postepowaniu pn. „Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga w Krakowie”, które miało doprowadzić do wyłonienia partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji przedsięwzięcia biorący udział w negocjacjach Kandydaci nie złożyli ofert. W związku z tym faktem Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, jako Podmiot Publiczny prowadzący procedurę informuje, iż postępowanie zostaje odwołane.

28 lutego br. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie wystosował zaproszenia do złożenia oferty do dwóch firm biorących udział w postępowaniu dotyczącym wyboru partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga.
 

12 grudnia br. zakończono negocjacje w prowadzonym przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie postępowaniu dotyczącym wyboru partnera prywatnego do wspólnej realizacji przedsięwzięcia pn. Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga. Głównym celem, jaki chcą osiągnąć władze miasta poprzez realizację tego zamierzenia jest przywrócenie mieszkańcom Krakowa popularnego niegdyś miejsca rekreacji, zwanego potocznie basenem „Polfy”.

Partnerzy

 
close
Wyloguj się