Jesteś:Oferty PPP ›› Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie

Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
Tytuł zdjęciaPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
02Powiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
03zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
04zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
05zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
06zoomPowiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
07Powiększ
Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie
08zoomPowiększ
Tytuł zdjęcia

02

03zoom

04zoom

05zoom

06zoom

07

08zoom

Opis projektu

Centrum Obsługi Inwestora - obiekt składający się z dwóch budynków (4 i 5 kondygnacyjnego) połączonych przewiązkami i wspólnym traktem komunikacyjnym – pasażem, z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym i jedną kondygnacją magazynu podziemnego. Nowoczesny, charakterystyczny obiekt będzie dobrze przystosowany do pełnienia publicznej roli. Z myślą o inwestorze zewnętrznym w tym również zagranicznym w jednym obiekcie znajdą swoją siedzibę wydziały Urzędu Miasta Krakowa uczestniczące w procesie przygotowania inwestycji tj.: Zastępcy Prezydenta, Wydział Kształtowania Środowiska, Biuro Infrastruktury Miasta, Wydział Architektury i Urbanistyki, Wydział Skarbu Miasta, Wydział Strategii i Rozwoju, Biuro Planowania Przestrzennego, Wydział Geodezji, dodatkowo informacja ogólna, kasy, dziennik podawczy, sale obsługi klientów, serwerownia, rozdzielnia poczty, punkt ksero, posterunek Straży Miejskiej, bank, bufet z zapleczem, sale konferencyjne z zapleczem.

 

Szacunkowy koszt 227 mln złotych

Powierzchnia terenu inwestycji 19,7 tys. m²
Powierzchnia użytkowa 15,0 tys. m²


Lokalizacja

Aktualności

Trzy podmioty zostały zakwalifikowane do udziału w dialogu konkurencyjnym dotyczącym budowy, utrzymania i zarządzania budynkiem Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie, w ramach PPP. O tym, kto ostatecznie będzie partnerem Miasta w tym przedsięwzięciu dowiemy się najwcześniej w drugiej połowie 2019 roku.

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie opublikował ogłoszenie zamówieniu na zaprojektowanie, budowę, sfinansowanie, a następnie utrzymanie linii tramwajowej w ramach IV etapu budowy Krakowskiego Szybkiego Tramwaju. Przedsięwzięcie planowane jest do realizacji w formule partnerstwa publiczno-prywatnego, a wybór partnera prywatnego nastąpi w wyniku dialogu konkurencyjnego. Dzięki inwestycji mieszkańcy Krakowa otrzymają dogodne i oczekiwane od lat połączenie komunikacyjne od ulicy Meissnera do Mistrzejowic.

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie ogłosił postępowanie o wszczęciu procedury wyłonienia partnera prywatnego dla przedsięwzięcia pn. „Budowa, utrzymanie i zarządzanie budynkiem Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie”.  Wybrany w ramach dialogu konkurencyjnego partner prywatny pozyska środki na budowę i wybuduje, a następnie będzie utrzymywał i zarządzał powstałą infrastrukturą przez okres około 20 lat.

Partnerzy

 
close
Wyloguj się