Jesteś:Oferty PPP ›› Wielofunkcyjna hala widowiskowo sportowa TS Wisła

Wielofunkcyjna hala widowiskowo sportowa TS Wisła
01zoomPowiększ
Wielofunkcyjna hala widowiskowo sportowa TS Wisła
02Powiększ
Wielofunkcyjna hala widowiskowo sportowa TS Wisła
03zoomPowiększ
Wielofunkcyjna hala widowiskowo sportowa TS Wisła
04zoomPowiększ
Wielofunkcyjna hala widowiskowo sportowa TS Wisła
05zoomPowiększ
Wielofunkcyjna hala widowiskowo sportowa TS Wisła
06zoomPowiększ
01zoom

02

03zoom

04zoom

05zoom

06zoom

Opis projektu

Projekt zakłada budowę wielofunkcyjnej hali sportowej o pojemności około 4 tysięcy widzów, (widownie ułożone wzdłuż dłuższych boków hali oraz dwóch trybun górnych, które mieszczą 4 tys. miejsc. Dodatkowe 400 miejsc znajduje się na 2 składanych trybunach usytuowanych wzdłuż krótszych boków hali). W zależności od potrzeb na płycie boiska można zaaranżować dodatkowe miejsca siedzące lub np. scenę, ring etc, umożliwiając tym samym pełnienie różnorodnych funkcji oraz organizowanie zawodów sportowych o randze międzynarodowej.

 

Planowana wielofunkcyjna hala – widowiskowo sportowa ma być nowoczesnym obiektem, który będzie umożliwiał organizację imprez sportowych na najwyższym światowym poziomie jak również umożliwi wykorzystanie do organizacji różnego rodzaju imprez masowych w tym koncertów spektakli, konferencji itp.

 

Inwestycja planowana jest do budowy na terenie kompleksu obiektów sportowych Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, zlokalizowanego przy ul. Reymonta w bliskim sąsiedztwie Krakowskich Błoń. W najbliższym otoczeniu znajdują sie obiekty sportowe takie jak: miejski stadion piłkarski, budynki sportowe TS Wisła oraz istniejąca hala sportowa i basenowa TS Wisła. Lokalizacja jest dogodna pod względem bliskości do głównych ciągów komunikacyjnych jak również względem centrum miasta, oddalonego o zaledwie kilkanaście minut spacerem.

 

Szacunkowa wartość 55 mln złotych (wartość bez gruntu)Lokalizacja

Aktualności

Wydział Inwestycji Urzędu Miasta Krakowa w imieniu Gminy Miejskiej Kraków zaprasza do wyrażenia opinii odnośnie podstawowych założeń realizacji projektu pn.: „Budowa, utrzymanie i zarządzanie obiektem Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie” planowanego w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

W postepowaniu pn. „Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga w Krakowie”, które miało doprowadzić do wyłonienia partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji przedsięwzięcia biorący udział w negocjacjach Kandydaci nie złożyli ofert. W związku z tym faktem Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, jako Podmiot Publiczny prowadzący procedurę informuje, iż postępowanie zostaje odwołane.

28 lutego br. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie wystosował zaproszenia do złożenia oferty do dwóch firm biorących udział w postępowaniu dotyczącym wyboru partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga.
 

Partnerzy

 
close
Wyloguj się