Jesteś:Oferty PPP 

Oferty PPP

Marina Plaszow 3

Przystań jachtowa „Port – Płaszów” na rzece Wiśle w Krakowie

Zakres inwestycji obejmuje budowę nowoczesnego portu i przystani jachtowej w istniejącej zatoce portowej na rzece Wiśle w pobliżu stopnia wodnego Dąbie. Planowana infrastruktura ma spełniać głównie funkcje rekreacyjno-turystyczne. Jako uzupełnienie przewiduje się także funkcje komercyjne związane z prowadzeniem portu, hotelu, gastronomii i innych usług.
 

Zobacz więcej... ››

osrodek rekreacj

Rozbudowa Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA

Usytuowany malowniczo na prawym brzegu Wisły Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA znajduje się na terenie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego w niewielkiej odległości od Klasztoru Kamedułów na Bielanach oraz Opactwa Benedyktynów w Tyńcu.

Zobacz więcej... ››

01zoom

Parking podziemny „Olimpijka” w Krakowie

Inwestycja zakłada budowę parkingu podziemnego wielopoziomowego dla samochodów osobowych. Obecnie funkcjonujący na tym terenie parking naziemny po zrealizowaniu przedmiotowej inwestycji zostanie zlikwidowany i przekształcony w teren z utrzymaniem funkcji dla pieszych oraz utrzymaniem zieleni i obiektów małej architektury.

Zobacz więcej... ››

Eisenberga3

Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga w Krakowie

W miejscu realizacji przedmiotowej inwestycji do niedawna funkcjonował miejski basen rekreacyjno - sportowy. Jednakże ze względu na dekapitalizację i zniszczenie substancji poprzez wieloletnią eksploatację obiektu – basen zamknięto. Warto podkreślić, że jest to najbardziej rozpoznawalny obiekt tego typu w Krakowie.

Zobacz więcej... ››

hala widowiskowo sportowa TS Wisla

Wielofunkcyjna hala widowiskowo sportowa TS Wisła

Projekt zakłada budowę wielofunkcyjnej hali sportowej o pojemności około 4 tysięcy widzów, (widownie ułożone wzdłuż dłuższych boków hali oraz dwóch trybun górnych, które mieszczą 4 tys. miejsc. Dodatkowe 400 miejsc znajduje się na 2 składanych trybunach usytuowanych wzdłuż krótszych boków hali).

Zobacz więcej... ››

obiekt urzedu stan

Nowy Urząd Stanu Cywilnego Urzędu Miasta Krakowa

Projekt zakłada rozbiórkę obiektów istniejącego Archiwum usytuowanych na terenie przeznaczonym pod inwestycję oraz wybudowanie nowego obiektu Urzędu Stanu Cywilnego wg projektu przygotowanego przez Gminę. Budynek podzielony został na czytelne grupy funkcjonalne spięte trzykondygnacyjnym holem.

Zobacz więcej... ››

centrum obslugi i krakowski ratusz

Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie

Centrum Obsługi Inwestora - obiekt składający się z dwóch budynków (4 i 5 kondygnacyjnego) połączonych przewiązkami i wspólnym traktem komunikacyjnym – pasażem, z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym i jedną kondygnacją magazynu podziemnego.

Zobacz więcej... ››

Aktualności

Wizytą studyjną w Norymberdze w dniach 19-22 kwietnia zainaugurowano nowy projekt partnerski pomiędzy Krakowem, Norymbergą i Lwowem. Projekt na celu rozszerzenie dotychczasowej współpracy miast poprzez wymianę doświadczeń w dziedzinie partnerstwa publiczno-prywatnego.

Złożone w dniu 4 kwietnia wnioski o zawarcie umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym spełniają wymagania określone w ogłoszeniu o koncesji na roboty budowlane opublikowanym w Suplemencie do Dziennika Urzędowego UE w dniu 04.02.2016 roku pod numerem: 2016/S 024-037870.

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie jako podmiot prowadzący postępowanie o zawarcie umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym w celu wspólnej realizacji przedsięwzięcia pn. „Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga w Krakowie” informuje, że w dniu 4 kwietnia 2016 roku wpłynęły dwa wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

Sonda

Czy widzisz sens istnienia jednego serwisu skupiającego wszystkie oferty PPP w Krakowie?
Tak
Nie
Nie mam zdania

Partnerzy

 
close
Wyloguj się