Jesteś:O PPP ›› Przydatne adresy 

Przydatne adresy

Pobierz plik

Projekt systemowy PARP

http://www.ppp.parp.gov.pl

Pobierz plik

Forum PPP

http://forumppp.com.pl/magazyn.php

Pobierz plik

Platforma Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

http://www.ppp.gov.pl/

Pobierz plik

Baza Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

http://bazappp.mg.gov.pl/

Pobierz plik

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

http://ippp.pl/

Pobierz plik

Centrum Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

http://www.centrum-ppp.pl/start,1

Pobierz plik

Portal 3P

http://www.portalp3.pl/

Pobierz plik

PPPortal.pl

http://www.ppportal.pl/

Pobierz plik

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

http://www.zis.krakow.pl

Aktualności

W postepowaniu pn. „Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga w Krakowie”, które miało doprowadzić do wyłonienia partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji przedsięwzięcia biorący udział w negocjacjach Kandydaci nie złożyli ofert. W związku z tym faktem Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, jako Podmiot Publiczny prowadzący procedurę informuje, iż postępowanie zostaje odwołane.

28 lutego br. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie wystosował zaproszenia do złożenia oferty do dwóch firm biorących udział w postępowaniu dotyczącym wyboru partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga.
 

12 grudnia br. zakończono negocjacje w prowadzonym przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie postępowaniu dotyczącym wyboru partnera prywatnego do wspólnej realizacji przedsięwzięcia pn. Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga. Głównym celem, jaki chcą osiągnąć władze miasta poprzez realizację tego zamierzenia jest przywrócenie mieszkańcom Krakowa popularnego niegdyś miejsca rekreacji, zwanego potocznie basenem „Polfy”.

Sonda

Czy uważasz, że w okresie najbliższych 10 lat Partnerstwo Publiczno-Prywatne w Polsce stanie się główną formą realizacji inwestycji publicznych?
Tak
Nie
Trudno powiedzieć

Partnerzy

 
close
Wyloguj się