Jesteś:O PPP ›› Przydatne adresy 

Przydatne adresy

Pobierz plik

Projekt systemowy PARP

http://www.ppp.parp.gov.pl

Pobierz plik

Forum PPP

http://forumppp.com.pl/magazyn.php

Pobierz plik

Platforma Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

http://www.ppp.gov.pl/

Pobierz plik

Baza Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

http://bazappp.mg.gov.pl/

Pobierz plik

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

http://ippp.pl/

Pobierz plik

Centrum Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

http://www.centrum-ppp.pl/start,1

Pobierz plik

Portal 3P

http://www.portalp3.pl/

Pobierz plik

PPPortal.pl

http://www.ppportal.pl/

Pobierz plik

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

http://www.zis.krakow.pl

Aktualności

12 grudnia br. zakończono negocjacje w prowadzonym przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie postępowaniu dotyczącym wyboru partnera prywatnego do wspólnej realizacji przedsięwzięcia pn. Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga. Głównym celem, jaki chcą osiągnąć władze miasta poprzez realizację tego zamierzenia jest przywrócenie mieszkańcom Krakowa popularnego niegdyś miejsca rekreacji, zwanego potocznie basenem „Polfy”.

Wiosną tego roku Krakowski Zarząd Infrastruktury Sportowej zainicjował nowy projekt międzynarodowy pn. „Polsko-niemiecko-ukraińska samorządowa Inicjatywa PPP”. Jego celem jest podnoszenie kompetencji oraz wymiana doświadczeń w zakresie ppp między miastami partnerskimi Krakowem, Norymbergą i Lwowem. Po wizycie w Norymberdze i Lwowie nadszedł czas na zaprezentowanie doświadczeń polskich, w tym również krakowskich. 19 października 2016 r. w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa odbędzie się w związku z tym konferencja podsumowująca projekt.

W dniach 7-10 czerwca 2016 r. kilkuosobowa delegacja Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie w towarzystwie 2 ekspertów z warszawskiego Instytutu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego odwiedziła Lwów. Wizyta odbyła się w ramach projektu partnerskiego „Polsko-niemiecko-ukraińska Inicjatywa PPP” zainicjowanego i realizowanego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie we współpracy z urzędami miejskimi Norymbergi i Lwowa.

Sonda

Czy uważasz, że w okresie najbliższych 10 lat Partnerstwo Publiczno-Prywatne w Polsce stanie się główną formą realizacji inwestycji publicznych?
Tak
Nie
Trudno powiedzieć

Partnerzy

 
close
Wyloguj się