Jesteś:Aktualności 

Aktualności

default image

Centrum przy Eisenberga – odwołanie postępowania

W prowadzonym przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie postępowaniu  „Wybór partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia pn. Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Eisenberga w Krakowie” – pomimo przedłużenia terminu – nie została złożona oferta. W związku z tym faktem postępowanie zostaje odwołane.

Zobacz więcej... ››

PPP dossier

PPP nowe perspektywy – dossier

Dobiega końca realizacja projektu „PPP nowe perspektywy”, którego formalne zakończenie nastąpi w dniu 31 lipca 2014 roku. Pozostało do dokończenia kilka ostatnich działań projektowych, w tym doradztwo w procesie wyboru partnera prywatnego dla przedsięwzięcia Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga w Krakowie.

Zobacz więcej... ››

eisenberga

Centrum przy Eisenberga – przedłużenie terminu złożenia oferty

Komisja Negocjacyjna Podmiotu Publicznego (ZIS) prowadzącego postępowanie: Wybór partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia pn. „Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Eisenberga w Krakowie” zaopiniowała pozytywnie wniosek Kandydata o przedłużenie terminu złożenia oferty do dnia 15 września 2014 roku.

Zobacz więcej... ››

eisenberga

Centrum przy Eisenberga. Zaproszenie do złożenia oferty

W dniu 18 czerwca 2014 roku Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie (Podmiot Publiczny) prowadzący podstępowanie „Wybór partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia pn. Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Eisenberga w Krakowie” wystosował zaproszenie do Kandydata, z którym prowadzone były blisko półroczne negocjacje.

Zobacz więcej... ››

eisenberga

Centrum przy Eisenberga – negocjacje zakończone

Zakończono negocjacje z Kandydatem w ramach postępowania dotyczącego wyboru partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia pn. „Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Eisenberga w Krakowie”. W ramach negocjacji od listopada 2013 roku do maja 2014 roku przeprowadzono 6 rund negocjacyjnych, w trakcie których omawiano aspekty techniczne, prawne i finansowe przedsięwzięcia.

Zobacz więcej... ››

Sonda

Czy Twoim zdaniem samorządy otrzymują wystarczające wsparcie od administracji centralnej w zakresie przygotowywania i wdrażania projektów PPP?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Trudno powiedzieć

Partnerzy

 
close
Wyloguj się