Jesteś:Aktualności ›› Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP

Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP

Wiosną tego roku Krakowski Zarząd Infrastruktury Sportowej zainicjował nowy projekt międzynarodowy pn. „Polsko-niemiecko-ukraińska samorządowa Inicjatywa PPP”. Jego celem jest podnoszenie kompetencji oraz wymiana doświadczeń w zakresie ppp między miastami partnerskimi Krakowem, Norymbergą i Lwowem. Po wizycie w Norymberdze i Lwowie nadszedł czas na zaprezentowanie doświadczeń polskich, w tym również krakowskich. 19 października 2016 r. w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa odbędzie się w związku z tym konferencja podsumowująca projekt.

logosmall

W trakcie wydarzenia, skierowanego przede wszystkim do przedstawicieli polskich samorządów, zaprezentowane zostaną projekty zrealizowane przez samorząd Krakowa, jak i plany na najbliższą przyszłość. Ponadto zaprezentowane zostaną najciekawsze projekty realizowane w Polsce. Siemens zaprezentuje przedsięwzięcia realizowane w obszarze efektywności energetycznej a Warbud doświadczenia z realizacji pierwszego projektu rządowego w zakresie kubatury (Budowa Sądu w Nowym Sączu, a także swe inne projekty, w tym szkoły w Norymberdze). Udział w wydarzeniu, skierowanym do przedstawicieli polskich władz samorządowych, zadeklarowali również przedstawiciel Norymbergi, który zaprezentuje doświadczenia miasta bliźniaczego Krakowa w zakresie budowy szkół w formule ppp oraz reprezentant bawarskiego ministerstwa, który opowie o wspieraniu przez bawarski rząd lokalnych inwestycji ppp. Ponieważ konferencja organizowana jest w okresie istotnych zmian legislacyjnych zamykających ostatnie 7 lat rozwoju rynku ppp będzie to również okazja do podsumowania tego czasu i zapoznania się z nowymi rozwiązaniami legislacyjnymi pod kątem realizacji kolejnych projektów.

 

Miejsce: Kraków, Plac Wszystkich Świętych 3-4, Sala Obrad Rady Miasta Krakowa

Data: 19 października 2016 r., godz. 9.00-17.00

Wstęp wolny.

 

Program konferencji (kliknij tutaj)

Formularz zgłoszeniowy dokument Worda (kliknij tutaj)

Formularz zgłoszeniowy pdf (kliknij tutaj)

 

Projekt współfinansuje Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej

 

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Sonda

Czy Twoim zdaniem samorządy otrzymują wystarczające wsparcie od administracji centralnej w zakresie przygotowywania i wdrażania projektów PPP?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Trudno powiedzieć

Partnerzy

 
close
Wyloguj się