Jesteś:Aktualności ›› Centrum przy Eisenberga - 2 kandydatów

Centrum przy Eisenberga – dwóch kandydatów do partnerstwa

Złożone w dniu 4 kwietnia wnioski o zawarcie umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym spełniają wymagania określone w ogłoszeniu o koncesji na roboty budowlane opublikowanym w Suplemencie do Dziennika Urzędowego UE w dniu 04.02.2016 roku pod numerem: 2016/S 024-037870.

eisenberga

Ostatecznie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o zawarcie umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym w celu realizacji przedsięwzięcia pn. „Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Eisenberga w Krakowie” złożyły dwa podmioty:

- Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów „PREFABET – Białe Błota” S.A., ul. Betonowa 1, 86-005 Białe Błota”;

- „Go Fit Kraków” Sp. z o.o. w organizacji; Plac na Groblach 21, 31-101 Kraków.

 

Do obydwu Kandydatów zostaną wystosowane zaproszenia do udziału w negocjacjach, które stanowią kolejny etap toczącego się postępowania. Zgodnie z Art. 14, pkt.2 Ustawy z dnia 9 stycznia 2009 r. o koncesji na roboty budowlane lub usługi prowadzone negocjacje mogą dotyczyć wszystkich aspektów koncesji, w tym aspektów technicznych, finansowych i prawnych. W toku negocjacji zostaną uzgodnione między innymi takie zagadnienia jak: ostateczny zakres funkcjonalny inwestycji, podział ryzyk, czy sposób wynagradzania partnera prywatnego.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Sonda

Czy Twoim zdaniem samorządy otrzymują wystarczające wsparcie od administracji centralnej w zakresie przygotowywania i wdrażania projektów PPP?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Trudno powiedzieć

Partnerzy

 
close
Wyloguj się