Jesteś:Aktualności ›› Centrum przy Eisenberga – badanie rynku inwestorów

Centrum przy Eisenberga – badanie rynku inwestorów

W związku z planowanym ponownym ogłoszeniem postępowania na wybór partnera prywatnego w celu wspólnej realizacji przedsięwzięcia pn. Centrum Sportu i Rekreacji w Krakowie przedstawiamy memorandum informacyjne wraz z ankietą dla potencjalnych inwestorów.

eisenberga

Memorandum informacyjne oraz ankieta zostały przygotowane przez doradców, działających na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach nieodpłatnego wsparcia doradczego udzielonego przedsięwzięciu jako nagroda główna w 3 edycji konkursu 3P.

 

Memorandum i ankieta stanowią narzędzie realizacji badania rynku (testu rynku) podmiotów zainteresowanych realizacją przedsięwzięcia, proponowanym modelem PPP i zakresem funkcjonalnym.

 

Chcielibyśmy poznać także oczekiwania sektora prywatnego co do założeń projektu, oczekiwanego wkładu własnego, wynagrodzenia partnera prywatnego, zakresu obowiązków stron umowy o PPP. Postępowanie i właściwy wybór partnera prywatnego nastąpi w kolejnym etapie wdrażania Przedsięwzięcia zgodnie z Ustawą o partnerstwie publiczno-prywatnym z 19 grudnia 2008 r. (Dz. U. z 2009 r. Nr 19, poz.100 z późn. zm).

 

Zainteresowane podmioty prosimy o zapoznanie się memorandum informacyjnym, a także wypełnienie i zwrotne odesłanie ankiety w terminie do 20 stycznia 2016 roku na podane poniżej adresy mailowe.

 

Memorandum informacyjne (plik pdf)

 

Ankieta dla podmiotów prywatnych (plik Word)

 

Kontakt:

 

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, ul. Walerego Sławka 10, PL 30-633 Kraków

Dział Pozyskiwania Funduszy i Rozwoju

 

Przemysław Chwała, tel. +48 12 616 64 70, e-mail: pchwala@zis.krakow.pl

Mirosław Paluchowski, tel. +48 12 616 64 72, e-mail: mpaluchowski@zis.krakow.pl

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Sonda

Czy Twoim zdaniem samorządy otrzymują wystarczające wsparcie od administracji centralnej w zakresie przygotowywania i wdrażania projektów PPP?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Trudno powiedzieć

Partnerzy

 
close
Wyloguj się