Jesteś:Aktualności ›› Centrum przy Eisenberga - zakończenie prac doradczych

Centrum przy Eisenberga - zakończenie prac doradczych

Z końcem listopada 2015, działający na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości PARP, doradcy przekazali Zarządowi Infrastruktury Sportowej w Krakowie analizy przedrealizacyjne dotyczące przedsięwzięcia pn. Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Eisenberga w Krakowie, planowanego do realizacji w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

eisenberga

Analizy zostaną zweryfikowane przez Zespół zadaniowy ds. PPP powołany przez Dyrektora ZIS, a następnie posłużą jako podstawa do ponownego ogłoszenia postępowania na wybór partnera prywatnego do wspólnej realizacji przedsięwzięcia. Otrzymane od PARP nieodpłatne wsparcie doradcze stanowiło Nagrodę główną w 3 edycji konkursu 3P dla projektu budowy Centrum przy Eisenberga. Jury Konkursu 3P wysoko oceniło potencjał planowanego przedsięwzięcia, uznając go za interesujący i możliwy do realizacji. W uzasadnieniu przyznania nagrody głównej zwrócono uwagę na konieczność ponownego przeprowadzenia analiz przedrealizacyjnych, a następnie wnikliwą analizę techniczną, skorelowaną z wynikami analiz korzystności, wykonalności, ekonomicznej i prawnej.

Ogłoszenie postępowania zaplanowano na przełom stycznia i lutego 2016.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Sonda

Czy Twoim zdaniem samorządy otrzymują wystarczające wsparcie od administracji centralnej w zakresie przygotowywania i wdrażania projektów PPP?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Trudno powiedzieć

Partnerzy

 
close
Wyloguj się