Jesteś:Aktualności ›› Centrum przy Eisenberga. Zaproszenie do złożenia oferty

Centrum przy Eisenberga. Zaproszenie do złożenia oferty

W dniu 18 czerwca 2014 roku Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie (Podmiot Publiczny) prowadzący podstępowanie „Wybór partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia pn. Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Eisenberga w Krakowie” wystosował zaproszenie do Kandydata, z którym prowadzone były blisko półroczne negocjacje.

eisenberga

Do zaproszenia został dołączony Opis warunków koncesji/partnerstwa publiczno-prywatnego, będący wypadkową oczekiwań Podmiotu Publicznego oraz ustaleń poczynionych w toku negocjacji. Przypomnijmy, że zakres przedsięwzięcia obejmuje zaprojektowanie, budowę, sfinansowanie oraz kompleksowe zarządzanie i utrzymanie obiektu, który ma powstać w planowanym partnerstwie (tzw. PPP w trybie ustawy o koncesji na roboty budowlane lub usługi). Głównym celem, jaki zamierza osiągnąć strona publiczna (Gmina Miejska Kraków) poprzez realizację tego przedsięwzięcia jest przywrócenie mieszkańcom Krakowa popularnego niegdyś miejsca rekreacji (baseny „Polfy”, później OSiR „Krakowianka”). Kandydat ma 30 dni na złożenie oferty.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Sonda

Czy Twoim zdaniem samorządy otrzymują wystarczające wsparcie od administracji centralnej w zakresie przygotowywania i wdrażania projektów PPP?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Trudno powiedzieć

Partnerzy

 
close
Wyloguj się