Jesteś:Aktualności ›› Centrum przy Eisenberga – negocjacje zakończone

Centrum przy Eisenberga – negocjacje zakończone

Zakończono negocjacje z Kandydatem w ramach postępowania dotyczącego wyboru partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia pn. „Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Eisenberga w Krakowie”. W ramach negocjacji od listopada 2013 roku do maja 2014 roku przeprowadzono 6 rund negocjacyjnych, w trakcie których omawiano aspekty techniczne, prawne i finansowe przedsięwzięcia.

eisenberga

Przypomnijmy, że w postępowaniu uczestniczy jeden Kandydat zgłoszony jako grupa podmiotów pod przewodnictwem firmy Aquainwest Sp. z o.o. z Wrocławia powiązanej kapitałowo z Benefit Systems. Poza wymienioną Spółką w skład grupy podmiotów wchodzą następujące firmy: KARMAR SA z siedzibą w Warszawie, REDECO Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz INTESA SANPAOLO SPA Oddział Polska z siedzibą w Warszawie. Po stronie podmiotu publicznego w spotkaniach uczestniczyli członkowie Komisji Negocjacyjnej powołani zarządzeniem Dyrektora ZIS w celu przeprowadzenia postępowania dotyczącego wyboru partnera prywatnego. W negocjacjach brali także udział doradcy tak strony prywatnej, jak i publicznej.

 

Procedura postępowania koncesyjnego jako następny etap przewiduje zaproszenie Kandydata do złożenia oferty, które zostanie wystosowane przez Podmiot publiczny w najbliższym czasie. Zaakceptowany przez obydwie strony harmonogram postępowania przewiduje 1 miesiąc na przygotowanie i złożenie oferty przez podmiot prywatny, która następnie zostanie poddana ocenie przez Komisję Negocjacyjną.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Sonda

Czy Twoim zdaniem samorządy otrzymują wystarczające wsparcie od administracji centralnej w zakresie przygotowywania i wdrażania projektów PPP?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Trudno powiedzieć

Partnerzy

 
close
Wyloguj się