Jesteś:Aktualności ›› Promocja krakowskich projektów PPP

Promocja krakowskich projektów PPP

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie uczestniczy w I Targach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego organizowanych w Płockiej Orlen Arenie. W dniach 9 i 10 maja można nas odwiedzić na stoisku nr 80.

IMG 0124

Targi są okazją do promowania inwestycji Gminy Miejskiej Kraków typowanych do realizacji w trybie PPP. Na stoisku są prezentowane wszystkie krakowskie propozycje z zakresu PPP oraz dystrybuowane materiały promujące Kraków i projekt „PPP nowe perspektywy”. Targi otworzył dziś w godzinach porannych Andrzej Nowakowski - Prezydent Miasta Płocka. Targom towarzyszy konferencja „Partnerstwo publiczno-prywatne – rozwój regionów. Uwarunkowania polskie oraz doświadczenia europejskie", w ramach której poruszane są kluczowe zagadnienia dotyczące tematyki partnerstwa publiczno-prywatnego. Szczegółowy program konferencji oraz informacja o targach znajdują się na stronie Miasta Płocka.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

 

Poniżej zdjęcia z pierwszego dnia targów.

PPP4Krakow w Płocku (3)

PPP4Krakow w Płocku (4)

PPP4Krakow w Płocku (5)

PPP4Krakow w Płocku (1)

PPP4Krakow w Płocku (2)

PPP4Krakow w Płocku (6)

PPP4Krakow w Płocku (7)

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Sonda

Czy Twoim zdaniem samorządy otrzymują wystarczające wsparcie od administracji centralnej w zakresie przygotowywania i wdrażania projektów PPP?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Trudno powiedzieć

Partnerzy

 
close
Wyloguj się